Witamy Szanownych
Członków Śląskiej Izby Aptekarskiej
w naszym portalu szkoleń internetowych.

 

   By nie tracić czasu i sprawnie korzystać ze szkoleń, proszę rozpocząć od dokładnego zapoznania się z Informacjami i Regulaminem.

   Na razie tylko Członkowie Śląskiej Izby Aptekarskiej oraz Podkarpackiej Okręgowej Izby Aptekarskiej.
  Uruchamiając portal szkoleniowy naszej izby, z uwagi na przepisy dotyczące ciągłych szkoleń farmaceutów, udostępniamy go na razie tylko Członkom Śląskiej Izby Aptekarskiej oraz Podkarpackiej Okręgowej Izby Aptekarskiej, co wynika z konieczności ustalenia zasad przekazywania certyfikatów za uzyskane punkty jak i ich akceptowania przez poszczególne izby aptekarskie z uwagi na decyzję Rady ŚIA, która postanowiła przyznawać także punkty edukacyjne naszej izby, które będą brane pod uwagę przy zaliczaniu okresów szkoleniowych.

   Proszę szkolić się OSOBIŚCIE !
  Proszę docenić to, że uruchomilismy dla Państwa szkolenia ułatwiające stałe dokształcanie i wierzymy, że system ten nie będzie nadużywany. Zamieszczamy w nim tematy, które powinien znać każdy farmaceuta jako wiedzę podstawową, dlatego proszę by każdy korzystał z tych szkoleń osobiście i nie wyręczał innych w zdobywaniu punktów.  Inne miejsca szkoleń internetowych
 

 Portale bezpłatne:

 www.e-dukacja.pl

 www.e-farmacja.net

 www.e-umed.pl

 www.font.edu.pl

 www.farmacja.edu.pl 

 www.farmaklub.pl 

 www.punktfarmaceuty.pl


 Portale płatne:

 www.szkolenia.ptfarm.pl

 
40-637 Katowice, ul. Kryniczna 15, tel. +48 (32) 608 97 60, fax. +48 (32) 608 97 69
email: katowice@oia.pl, www.katowice.oia.pl