Portal e-szkoleń

Śląska Izba Aptekarska

40-637 Katowice, ul.Kryniczna 15

tel: +48 (32) 608 97 60, fax: 608 97 69

www.katowice.oia.pl, email: katowice@oia.plZapomniałem hasła
flaga
Kalendarz
19
Lipca
2024
Regulamin

REGULAMIN

 

1 - Bezpłatne szkolenia internetowe udostępnione są w chwili obecnej:

a.) członkom Śląskiej Izby Aptekarskiej, którzy nie zalegają ze składkami (osoby zalegające nie zostaną dopuszczone do szkoleń, zaś dopuszczeni, a zalegający w późniejszym terminie zostaną ze szkoleń wykluczeni - o czym zostaną poinformowane pocztą mailową);

b.) farmaceutom z innych okręgowych izb aptekarskich (proszę potwierdzić, czy punkty będą uznane przez daną OIA) oraz technikom farmaceutycznym;

c.) posiadają konto e-mail w dowolnej domenie, na które będą przesyłane wszystkie informacje w zakresie niniejszych szkoleń.

d.) przejdą procedurę rejestracji i otrzymają na swoje konto w domenie farmaceuta.pl lub inne konto e-mailowe potwierdzenie o możliwości rozpoczęcia szkoleń, co następuje do 48 godzin.

2 - Do rozwiązywania testu w każdym temacie można podejść jednokrotnie. Zatwierdzenie testu, powoduje przeniesienie tematu do działu "Szkolenia zaliczone" (przy udzieleniu minimum 60% pozytywnych odpowiedzi), jako zdanego pozytywnie lub do działu "Szkolenia niezaliczone", jako niezdananego.

3 - Dodatkowe szczegóły zawiera każde szkolenie.

4 - Zaliczenie należy wpisać do karty szkoleniowej, a informację - certyfikat wydrukować i posiadać przy rozliczaniu karty szkoleń, po zebraniu 100 punktów za okres edukacyjny.

5 - Materiały udostępniane w niniejszej witrynie podlegają prawom autorskim. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza celem niniejszej witryny bez zgody Śląskiej Izby Aptekarskiej i autorów jest zabronione.